Logopedická depistáž

Vážení rodiče , v listopadu proběhne logopedická depistáž (cílené vyhledávání dětí s řečovými obtížemi) na jednotlivých třídách, kterou provede Mgr. Lucie Chvojková , logoped ve školství, která s naší MŠ spolupracuje. Pokud nebude dán k tomuto vyšetření řeči rodiči souhlas, nebude dítě do depistáže zařazeno. Do depistáže nebudou zařazeny děti, které v loňském roce byly shledány po stránce výslovnosti řeči bez problémů. O výsledcích budou rodiče informováni třídními učitelkami.

Přednáška pro rodiče 9.11.2017

Vážení rodiče, srdečně vás zveme ve čtvrtek 9.11.2017 od 16:30 hod. do MŠ Sluneční, kde se uskuteční přednáška pro rodiče, kde vystoupí logoped ve školství Mgr. Lucie Chvojková a stomatolog Mudr. Michaela Ganci. Rádi bychom se s vámi podělili o zkušenost z předloňského školního roku, kdy tato přednáška proběhla a setkala se u rodičů s velikým ohlasem.

Uhříněveská pouť 4.11.2017

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Uhříněveskou pouť. Ve školní jídelně na Novém náměstí budeme mít svůj stánek s výrobky a drobnými dárečky, které děti připravily. Zakoupením darečků přispějete na dobrou věc. Výtěžek z této akce bude pomáhat těm, kteří to potřebují. Těšíme se na Vás!

Poděkování

Vážení rodiče, tímto bychom vám chtěli moc poděkovat za dárkové předměty, které jste přinesli na "Drakiádu" a děti si mohly odnést krásné balíčky. Také moc děkujeme za výborné dobrůtky, které jste připravily a opravdu jsme si na nich všichni pochutnali... :-) Moc děkujeme.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, prosíme, o vyplnění docházky Vašeho dítěte na jednotlivých třídách do 15.10.2017, zda vaše dítě přijde do mateřské školy ve dnech 26.10. a 27.10.2017. V tento den bude omezený provoz mateřské školy z důvodu podzimních prázdnin. Děkujeme za pochopení. Vedení mateřské školy